BEBEK ODASI ELEKTROMANYETİK RADYASYON ÖLÇÜM CİHAZI   0532 553 45 60                          

     SATIN AL             Anasayfa                     İletişim
 
RADYO GİZLİ KAMERA

  

RADYO GİZLİ KAMERA
Özel yapım
Ürün adı-ürün kodu:Radyo gizli kamera(15)
1.200,00 TL
Fiyat :1.200,00 TL
ÜRÜN ÖZELLİKLERi

GİZLİ VE KABLOSUZ

Mini antika radyo görünümündedir. (radyosu FM yayınlarını alır) İçinde, bulunduğu ortamdaki görüntüyü renkli ve sesli olarak kaydeden geniş açılı gizli bir profesyonel CCD  kamera ve 500GB lık harddisk vardır. Bu nedenle aylarca kayıt kapasitesine sahiptir.

Görüntü kaydı pırıl pırıl renkli ,ses kaydı ise fısıltıları bile alacak hassasiyettedir. Dilediğiniz yere koyun. Radyonun fişini elektriğe takın görüntü ve sesleri kayda başlasın. Dilerseniz hareket sensörünü devreye sokun, kamera görüş alanında insan girdiğinde otomatik kayda başlasın. Her ortama uygun görüntüde olması nedeniyle her yerde kullanabilirsiniz. Salonda, oturma odasında ya da mutfakta. Mobil olduğu için evin içinde istediğiniz yere taşıyın.

 Hiç kimse onun profesyonel bir gizli kamera olduğunu farkedemez. İsterseniz radyosunu açın müzik dinleyin. İsterseniz bir odadan diğerine götürün, o gizli kayıt yapmaya devam eder.

Montaj sorunu yok gerekli tüm parçalar tek bir pakette. Al, tak hemen çalıştır.

 

SİPARİŞ=Siparişinizin geçerli olması için ürün bedelinin banka hesabımıza yatırılmış olması gerekir.(Ziraat Bankası İstanbul Küçükyalı şubesi  iban=TR280001000736355652625001 Ahmet Engin Giray hesabı.)

Kargo tesliminde ödemeli çalışmıyoruz.

Ödemeyi hesapta gördüğümüz gün kargonuzu çıkarırız. İstanbula uzaklığına göre 1 veya 2 gün içinde elinizde olur. Kargo bedeli (5-6 TL) size aittir.

 

ÜRÜN BEDELİ ÖDENMEMİŞ SİPARİŞLER GEÇERSİZ SAYILIR (3 GÜN BEKLETİLİR ÜRÜN BEDELİ ÖDENMEZSE SİLİNİR)

 İncelenme sayısı
37484