İstanbul
0552 435 9513

Gizlilik Uyarısı

www.gizlikamera.net adresine sipariş veren tüm kullanıcıların bilgileri sistemimiz tarafından kayıt edilir ve hiç bir şekilde üçüncü kişilere satılamaz, kiralanamaz ve başka amaçlar için kullanılamaz

www.gizlikamera.net adresine sipariş verme aşamasında tüm bilgiler sizin tarafınızdan değişir ve hiç bir şekilde başkası tarafından müdahale edilemez. Üçüncü kişilerin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi hiç bir şekilde mümkün değildir.

www.gizlikamera.net sisteminde sipariş veren kullanıcıların izni ve onayı doğrultusunda sadece; elektronik posta aracılığı ile sipariş verdiğiniz ürünler hakkında bilgiler, kampanyalar ve yeni fırsat ürünleriyle alakalı e-mail yayınları paylaşılır. Ayrıca İstediğiniz zaman bu paylaşımları iptal edebilir, isteğe bağlı olarak tekrar kampanyalar ve duyurular hakkında bilgiler talep edebilirsiniz.

NOT:  www.gizlikamera.net adresinden vermiş olduğunuz siparişler hiç kimsenin anlamayacağı şekilde paketlenir ve sadece sipariş veren kişinin bilgileri doğrultusunda teslim edilir.